Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

День Миру в школі

  За свідченнями вчених, упродовж історії людство жило в мирі лише шість днів. А це страшно, адже кожної миті у світі хтось гине. І тому проблема Миру особливо актуальна сьогодні, коли в Україні  5 років поспіль йде війна. Питання війни і миру необхідно обговорювати з учнями, і тому у Рівненській спеціалізованій школі І- ІІІ ступенів № 15 напередодні Всесвітнього Дня Миру відбулася виставка поробок під гаслом «І дорослі, і малі прагнуть миру на Землі». Учні 1-А, В, Г, 2-А,Б, В, Г, 3-А, Б, В, 4- А, В, Г, 5-Б,Г, 6-А, В, 7-А, Б,В, 8-А,Б,В, 10-А, 11-А класів презентували цікаві роботи пронизані думкою про необхідність збереження миру, інакше людство перестане існувати, а світ перетвориться на пустелю.

 

 

 

  

 

                                    Автор: Верхова І.П., заступник з навчально-виховної роботи

«П’ятнаха танцює»

 Вересень. День знань. Прощавай літо… Прощавайте ігри, забави… Аж ні! У Рівненській спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 вересень зазвичай веселий та радісний: два дні 11 та 16 вересня П’ятнаха танцювала. Традиційний танцювальний марафон, який цьогоріч проводили у два етапи (перший – для учнів 1-4 класів, другий – для 5-11 класів), дав змогу виплеснути не розтрачену за літо енергію та сприяв створенню енергії гарного настрою. Перемогу здобули учні 11-А, 11-Б, 11-В класів, які танцювали упродовж двох перерв у перший день та п’яти у другий. У заході взяли участь учні всіх класів школи.

                                                        Автор: Верхова І.П., заступник з навчально-виховної роботи

 

На гостинах у патрульної поліції

Для учнів Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 стало доброю традицією співпраця із патрульною поліцією Рівного, представники якої є постійними гостями на уроках та виховних заходах. А 13 вересня патрульні запросили учнів 4-х класів на вручення нагород та цінних подарунків найкращим патрульним Західного регіону. Школярі стали учасниками справжнього свята, під час якого їх розважали аніматори; вони мали нагоду повторити правила дорожнього руху, посидіти за кермом справжніх поліцейських машин, зробити фото із правоохоронцями, а також отримати у подарунок солодощі, повітряні кульки і справжню поліцейську фуражку на клас.

                                       Автор: Верхова І.П., заступник директора з навчально-виховної роботи

Формуємо ціннісне ставлення до природи

 Формування ціннісних ставлень до природи – завдання, що стоїть перед сучасними педагогами, і це не випадково, адже одним із мірил людяності є свідоме ставлення до тих, хто не може себе захистити,  до тварин. 13 вересня у переддень проведення Всеукраїнського маршу за права тварин у Рівненській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 15 оформлено виставку фоторобіт «Мій домашній улюбленець», найактивнішими у проведенні заходу були учні 4-А, 4-В, 2-В, 8-Б, 8-Б класів. А також передано координаторам маршу малюнки учнів 4-А та 4-Г класів для міської виставки.

 

                                                                         Автор: Верхова І.П., заступник з навчально-виховної роботи

Відкрита лекція для учнів

  Шостого вересня учениця 11-Б класу Кульчинська Анна провела лекцію «Цілі сталого розвитку» у рамках «Найбільшого уроку в світі» від ООН.  Учні 6-Б, 8-А, Б,В класів мали змогу поділитися своїми думками щодо проблем, з якими бореться людство та обговорити шляхи їх ефективного вирішення. Проект відбувся в рамках школи громадянської освіти та патріотичного виховання через неформальну освіту «Агенти змін. Діти».